Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1127
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 396
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tour de Pogórze PDF Drukuj Email

29 lipca 2023 r w ramach Dni Czchowa odbył się rodzinny rajd rowerowy „TOUR DE POGÓRZE”, którą to imprezę nasza jednostka – wraz z policją - miała zaszczyt zabezpieczać. Jak to wszystko wyglądało, w dużym skrócie, obrazują poniższe zdjęcia.

 

Więcej…
 
Dni Czchowa 2023 PDF Drukuj Email

 
Gratulujemy! PDF Drukuj Email

W sobotę 1 lipca 2023 r nasz druh Krzysztof wraz z innymi kadetami Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, otrzymał nominację na stopień młodszego aspiranta, czego serdecznie mu gratulujemy! To już trzeci, po druhu Michale i druhu Tomaszu, członek naszej OSP, który został „zawodowym” strażakiem. Jeszcze raz gratulujemy! Poniżej kilka zdjęć z tej sobotniej uroczystości.

Więcej…
 
Boże Ciało PDF Drukuj Email

Tradycyjnie już, tegoroczne obchody święta Bożego Ciała, także odbywały się w asyście naszych strażaków. Poczet sztandarowy oraz honorowa asysta uczestniczyły w procesji do czterech ołtarzy usytuowanych na ulicach i Rynku w Czchowie. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia poniższy fotoreportaż.

 

Więcej…
 
XXV Bieg Floriański – 2023 PDF Drukuj Email

30 kwietnia br. odbył się jubileuszowy, bo dwudziesty już piąty Bieg Floriański. Pogoda, mimo obaw, dopisała, a na starcie pojawiło się wiele zawodników i zawodniczek, oraz – w zależności od kategorii startowej – drużyn, którzy zechcieli wziąć udział w tym tradycyjnym już dla Czchowa sportowym wydarzeniu. Wyniki poszczególnych drużyn i zawodników zostaną zapewne oficjalnie podane do publicznej wiadomości przez organizatorów. Nam jednak jest bardzo miło zakomunikować, że w tegorocznym Biegu, w konkurencji drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Czchów. Satysfakcjonujące to dla naszej straży zwycięstwo, bo odniesione po kilku dla nas latach „posuchy”, a także ze względu na tą jubileuszową XXV edycję. Brawo druhowie! Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Wesołego Alleluja PDF Drukuj Email

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.