Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1188
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 457
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 2021 PDF Drukuj Email

23 stycznia 2021 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Czchowie, które swą obecnością zaszczycili: Z-ca Małopolskiego Komendanta PSP w Krakowie bryg. Piotr Słowiak, Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg Janusz Potera, Prezes Powiatowego Oddziału ZOSP RP dh Marian Zalewski, Gminny Komendant ZOSP RP Piotr Musiał oraz gospodarz naszej gminy Burmistrz Marek Chudoba. Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdania za miniony rok oraz całą kadencję Zarządu jednostki, któremu jednogłośnie udzielone zostało absolutorium. Następnie goście w swych przemówieniach, bardzo pozytywnie ocenili rolę OSP Czchów w zabezpieczeniu bezpieczeństwa w południowej części powiatu brzeskiego. W części wyborczej, zebrani druhowie postanowili udzielić dotychczasowemu Zarządowi olbrzymiego mandatu zaufania, wybierając go na następną kadencję w dotychczasowym składzie. Na zakończenie Zebrania podjęte zostały wymagane uchwały, przyjęto również plan działania jednostki na najbliższy rok. Tegoroczne zebranie odbyło się, ze względu na pandemię, w nietypowym dla nas miejscu bo w sali czchowskiego kina. Pozwoliło to zebranym na zachowanie odpowiedniego dystansu i reżimu sanitarnego. Poniżej kilka zdjęć  ilustrujących to wydarzenie.

Więcej…
 
Zbieramy na sprzęt PDF Drukuj Email

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ebvry5

 
Ciężki początek tygodnia PDF Drukuj Email

 
Samochód dla naszych strażaków PDF Drukuj Email

12 listopada 2020 roku, odebraliśmy z Komendy Powiatowej w Brzesku, przydzielony naszej jednostce decyzją Małopolskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej, ciężki samochód gaśniczy marki Man. Zastąpi on mocno wysłużonego już Jelcza i z racji posiadania napędu na wszystkie osie, pozwoli na dotarcie podczas akcji ratowniczych, w najtrudniejsze nawet tereny naszej gminy.

 
Nowe zasady bezpieczeństwa PDF Drukuj Email

 
Szkolimy się PDF Drukuj Email

Na naszych drogach porusza się coraz więcej samochodów z napędem elektrycznym, a to stawia przed strażakami ratownikami zupełnie nowe, nieznane dotychczas wyzwania związane z postępowaniem podczas akcji ratowniczych w czasie zdarzeń drogowych z udziałem takich właśnie pojazdów. 11 sierpnia 2020 r. zorganizowaliśmy dla naszych druhów krótkie szkolenie z zakresu Standardowych zasad postępowania podczas zdarzeń z samochodami osobowymi z napędem elektrycznym, poszerzone o praktyczny pokaz na elektrycznym samochodzie osobowym Tesla. Rad i wskazówek związanych z tego typu pojazdami udzielił nam Pan Henryk Marszałek, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Auto-Kompleks, który do w/w szkolenia udostępnił nam własny pojazd, za co serdecznie dziękujemy! Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.