Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
118
627
478

+149

Wszystkich odwiedzin
Od początku 878 849
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dożynki 2015 PDF Drukuj Email

30 sierpnia 2015 roku odbyły się – tym razem w miejscowości Piaski Drużków – gminne dożynki, do których organizacji i przeprowadzenia, swą „cegiełkę dołożyli także strażacy. Zabawa, mimo  prawdziwego upału, była przednia, a uczestnicy – sądząc choćby tylko po szerokich uśmiechach – zadowoleni. Poniżej kilka migawek z tegorocznych dożynek.

Więcej…
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze – 2015 PDF Drukuj Email

15 sierpnia 2015 r, na stadionie w Tymowej, odbyła się sportowo pożarnicza rywalizacja jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy. W zawodach wzięło udział 6 jednostek OSP. W sportowej atmosferze i przy mocnym dopingu licznej publiczności, strażacy ochotnicy mieli okazję wykazać się swą sprawnością. W zawodach najlepiej wypadła jednostka z Jurkowa, a nasi strażacy powrócili do tradycji i zajęli zaszczytne szóste miejsce. Zabawa jednak była przednia, kiełbaski i fasolka pyszne, a pogoda wspaniała - warto więc było być w to sobotnie popołudnie na naprawdę udanej strażackiej imprezie. Poniżej fotomigawki z zawodów.

Więcej…
 
Dni Czchowa – 2015 PDF Drukuj Email

25 i 26 lipca Czchów obchodził swoje święto,  Dni Czchowa. My strażacy, nie mogliśmy się nie włączyć w obchody tej corocznej uroczystości. Wraz z kolegami strażakami z OSP Biskupice Melsztyńskie i OSP Jurków, na swe barki wzięliśmy zabezpieczanie ruchu oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe podczas imprezy. Pomagaliśmy też organizatorom w działaniach logistyczno gospodarczych. Jak to wszystko wyglądało z naszej strony przedstawia poniższy fotoreportaż autorstwa Stanisława Martyki.

Więcej…
 
XVI Baszta Jazz Festival PDF Drukuj Email

Jak „od zawsze”, tak i tego roku nasza jednostka uczestniczyła w przygotowaniach i obsłudze czchowskiego festiwalu jazzowego. Z powodu upałów zaczęliśmy od obfitego polewania Rynku, a później było już normalne dla nas zabezpieczanie ruchu w okolicach centrum, kierowanie pojazdów na parkingi i doraźna pomoc organizatorom. Jak to wszystko wyglądało przedstawia poniższy krótki fotoreportaż.

Więcej…
 
Boże Ciało 2015 PDF Drukuj Email

Przy pięknej pogodzie i z udziałem wielu wiernych, w święto Bożego Ciała, ulicami Czchowa przeszła procesja do czterech ołtarzy. Poniżej fotorelacja z tegorocznych uroczystości i naszego, tradycyjnego już, w nich udziału.

Więcej…
 
Powiatowy Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

27 maja 2015 r. na płycie rynku w Brzesku, pod pomnikiem św. Floriana, zebrali się strażacy – zarówno zawodowi jak i ochotnicy – aby uroczyście uczcić swoje święto. Jego obchody powiązane były także z 20-leciem wprowadzenia w naszym powiecie Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Był hymn, uroczyste wciągnięcie flagi na maszt, były też medale, odznaczenia i awanse. Podczas tej uroczystej zbiórki wręczono też nagrody laureatom konkursu plastycznego na temat ochrony przeciwpożarowej. W uroczystości udział wzięli: Komendant Małopolski PSP, Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie,Komendant Powiatowy PSP i Policji oraz władze samorządowe powiatu ze starostą brzeskim na czele. Poniżej fotograficzna relacja z brzeskiego rynku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 35


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.