Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
118
627
478

+149

Wszystkich odwiedzin
Od początku 878 849
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wielkanoc 2016 PDF Drukuj Email

Wielkanocne Święta to dla nas strażaków czas dodatkowych obowiązków. Tradycyjnie już, rozpoczęliśmy je od generalnych porządków, a później dopiero nadeszła pora na galowe mundury, warty przy grobie Chrystusa, śledzia, święconkę i uroczystą rezurekcję. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tych wyjątkowych dni.

Więcej…
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze PDF Drukuj Email

27 lutego 2016 roku, w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze, na którym podsumowano pięcioletnią kadencję, udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybrano nowy na kolejne pięć lat. Na zebraniu omówiono też działalność bojową naszej OSP, szkolenia, oraz uchwalono i zatwierdzono plan działania na najbliższy rok. W zebraniu, oprócz naszych druhów, udział wzięli: burmistrz Czchowa – Marek Chudoba, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku – st. bryg. Piotr Strojny, członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP – Kazimierz Sady, Komendant Gminny ZOSP RP – Piotr Musiał oraz Komendant Ochrony p.pożarowej – Stanisław Obal. Informacyjnie podajemy, że skład Zarządu na kolejną kadencję pozostał ten sam.

Więcej…
 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada - ta bardzo ważna dla każdego Polaka data zobowiązuje wszystkich, którzy czują się patriotami, do godnego i uroczystego uczczenia kolejnej rocznicy historycznego zwrotu w dziejach naszego Kraju gdy jako naród, po latach niewoli, znowu odzyskaliśmy wolność. W tak uroczystych chwilach nie mogło oczywiście zabraknąć i nas – polskich strażaków. Poniżej fotoreportaż z tych rocznicowych uroczystości.

Więcej…
 
Ćwiczenia powiatowe jednostek KSRG PDF Drukuj Email

2 października 2015 roku odbyły się, zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Brzesku, ćwiczenia z zakresu ratownictwa medycznego i drogowego, w których udział wzięły jednostki OSP należące do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego, w tym i nasza jednostka. Polegały one na działaniach ratowniczych w czasie symulowanych zdarzeń – drogowych i innych. Poniżej fotorelacja z ćwiczeń.

Więcej…
 
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

25 września br. jednostka nasza poddana została kontroli. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, z zastępcą Komendanta Powiatowego st. bryg. Piotrem Strojnym na czele, sprawdzali stan naszej gotowości, sprzęt i wyposażenie. Jak ta kontrola przebiegała, zobaczyć można na poniższych zdjęciach.

Więcej…
 
4 Rajd Polski Historyczny PDF Drukuj Email

Sporym wydarzeniem dla mieszkańców Czchowa, w tym i dla nas, był postój na czchowskim rynku starych, rajdowych samochodów, które w ramach historycznego rajdu, właśnie w Czchowie miały jedną z przerw. Naprawdę warto było znaleźć się 4 września na rynku aby zobaczyć te leciwe lecz ciągle piękne i dziarskie pojazdy, posłuchać głosu ich silników, poczuć atmosferę dawnych lat. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 35


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.