Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
166
589
606

-17

Wszystkich odwiedzin
Od początku 942 941
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2016 PDF Drukuj Email

14 sierpnia 2016 roku, na stadionie w Złotej, odbyły się zawody sportowo pożarnicze, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu naszej gminy, a OSP Tworkowa dodatkowo wystawiła drużynę żeńską. Zawody upłynęły w sportowej atmosferze, a doping zebranej publiczności sprawił, że ta widowiskowa strażacka impreza nad wyraz była udana. Zawody zakończyła gorąca grochówka i wręczenie dyplomów oraz pucharów. Poniżej fotorelacja.

Więcej…
 
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

10 sierpnia 2016 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadzili w naszej jednostce kontrolę gotowości bojowej. Sprawdzano zarówno ludzi jak i sprzęt. W ramach kontroli przeprowadzono pozorowaną akcję ratunkową przy wypadku drogowym.
Po podsumowaniu kontroli, zespół kontrolny wystawił nam ocenę bardzo dobrą.

Więcej…
 
Dni Czchowa – 2016 PDF Drukuj Email

Tegoroczne Dni Czchowa – 22, 23 i 24 lipca - poszerzone były o związany z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży Festiwal Młodych. Naszym tradycyjnym już zadaniem było zapewnienie porządku na drogach dojazdowych i parkingach oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe głównej imprezy. Podczas piątkowego Festiwalu Młodych, dbaliśmy bezpieczeństwo podczas przemarszu międzynarodowej grupy uczestników ŚDM oraz koncertu i zabawy na czchowskim rynku. Poniżej kilka zdjęć z naszego uczestnictwa w tej imprezie.

Więcej…
 
XVII Baszta Jazz Festival – 2016 PDF Drukuj Email

Szeroko znany już czchowski festiwal jazzowy, także tego roku odbywał się z naszym udziałem. Strażackie posterunki pomagały usprawniać ruch drogowy, kierowały samochody na parkingi, udzielały informacji. Oprócz druhów z naszej jednostki, w działaniach tych brali także udział strażacy z OSP Biskupice Melsztyńskie. Poniżej kilka fotek z dwóch festiwalowych dni.

Więcej…
 
Boże Ciało - 2016 PDF Drukuj Email

Przy sprzyjającej pogodzie i z udziałem wielu wiernych, w święto Bożego Ciała, ulicami Czchowa przeszła procesja do czterech ołtarzy. Poniżej fotorelacja z tegorocznych uroczystości i naszego, tradycyjnego już, w nich udziału.

Więcej…
 
Kolejna wizyta PDF Drukuj Email

Korzystając ze związanych z Miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej „dni otwartych remiz”, odwiedzili nas miejscowi przedszkolacy. Jak zwykle w takich sytuacjach nie zabrakło otwartych z zachwytu buź, mnóstwa pytań i zaglądania w każdy zakamarek strażnicy. Nasi strażacy cierpliwie demonstrowali małym gościom sprzęt i strażackie wyposażenie, odpowiadali na pytania i pilnie baczyli aby któreś dziecko – w zapale poznawania wszystkiego co dookoła -nie schowało się w jakiś zakamarek samochodów lub garaży. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 37


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.