Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
118
627
478

+149

Wszystkich odwiedzin
Od początku 878 849
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zabezpieczanie prymicyjnego powitania PDF Drukuj Email

23 maja br. przypadł nam zaszczyt zabezpieczania powitania w rodzinnej parafii księdza prymicjanta Wojciecha Kapusty. Naszym zadaniem było pilnowanie bezpiecznego przemarszu powitalnego korowodu. Poniżej zdjęcia z uroczystości.

Więcej…
 
Życzenia dla strażaków PDF Drukuj Email

Dzisiaj naszą strażnicę, zupełnie niespodziewanie, odwiedzili, zawsze miło u nas widziani goście. Byli to uczniowie czchowskiej Szkoły Podstawowej – klasy I, II i III. Były kwiaty, życzenia i gromkie „sto lat” – było naprawdę wzruszająco. Nie obeszło się bez zwiedzenia remizy, obejrzenia i dotknięcia samochodów oraz mnóstwa pytań. Uczniów wraz z paniami opiekunkami zapewniliśmy, że nasze bramy zawsze dla nich są otwarte i zaprosiliśmy – już w mniejszych grupach – do ponownej, bardziej informacyjno poglądowej wizyty. Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszych odwiedzin.

Więcej…
 
Dzień św. Floriana PDF Drukuj Email

Święto naszego patrona, a zarazem Dzień Strażaka uczciliśmy mszą i przemarszem przed pomnik naszego duchowego opiekuna, gdzie wraz z burmistrzem i jednocześnie prezesem Gminnego Oddziału ZOSP RP, złożyliśmy wiązankę kwiatów. Krótkie spotkanie przy herbacie i kawie zakończyło ten nasz wyjątkowy dzień w roku.

Więcej…
 
3 maja 2015 PDF Drukuj Email

Jak co roku, tradycyjnie już, obchodziliśmy Święto Konstytucji. Udział w uroczystej mszy i akademii z tej okazji, to nasz wkład w uczczenie tego ważnego dla Polski i Polaków Święta. Poniżej fotomigawki z uroczystości.

 

Więcej…
 
XVIII Bieg Floriański PDF Drukuj Email

2 maja 2015 roku odbył się tradycyjny, osiemnasty już, Bieg Floriański. Tego roku rozgrywał się on w Jurkowie. Oprócz drużyn strażackich, uczestniczyli w nim także uczniowie różnego szczebla szkół oraz niezrzeszeni sportowcy amatorzy. Emocji było – jak zawsze – co niemiara, a reprezentacja naszej jednostki zdobyła w kategorii drużyn strażackich III miejsce. Były medale, dyplomy, a na zakończenie kiełbaski i wykonany przez OSP Jurków, krótki pokaz ratownictwa wodnego. Jak to wszystko wyglądało obrazuje poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
Wielkanoc 2015 PDF Drukuj Email

Tegoroczna pogoda zupełnie nie sprzyjała ani przygotowaniom do świąt, ani pełnieniu naszych tradycyjnych obowiązków z nimi związanych. Jednak jak co roku sumiennie je wypełniliśmy, czynnie uczestnicząc w liturgii wielkiego tygodnia – oczywiście w zakresie jaki nam strażakom przypadał. Jako ciekawostkę należy potraktować fakt uczestniczenia naszej jednostki, z soboty na niedzielę, w akcji gaszenia pożaru, co jednak w żaden sposób nie przeszkodziło druhom wcześnie rano uczestniczyć w mszy rezurekcyjnej. Poniżej kilka zdjęć ilustrujących tegoroczną Wielkanoc w naszej jednostce.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 35


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.