Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1115
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 384
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

22 maja 2019 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadzili w naszej jednostce sprawdzian gotowości bojowej. Wszystko działo się tak jak podczas prawdziwej akcji, najpierw syrena alarmowa, a później działanie przy pozorowanym wypadku drogowym. Liczył się czas, prawidłowość i profesjonalność działania strażaków ratowników, a także stan i utrzymanie sprzętu. Podczas końcowego podsumowania kontroli, otrzymaliśmy ocenę pozytywną. Poniżej kilka zdjęć z tego sprawdzianu.

Więcej…
 
Dziękujemy PDF Drukuj Email

Pan Roman Mendel, właściciel Firmy „Mendel – Roboty Ziemne, Transport” podarował naszej jednostce elektryczną pompę wodną. Ten rodzaj pomp jest bardzo przydatny do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, a tego typu akcje zdarzają się nam przy każdych większych opadach atmosferycznych. Podarowana pompa  z pewnością nie jeden raz pomoże nam skutecznie udzielić pomocy poszkodowanym. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 
Święto patrona strażaków PDF Drukuj Email

W dniu świętego Floriana, a zarazem święta wszystkich strażaków, tradycyjnie uczestniczyliśmy w mszy za druhów naszej jednostki - zarówno tych czynnych jak i zmarłych. Po mszy, zgodnie z naszym zwyczajem, udaliśmy się pod pomnik naszego patrona, gdzie uroczyście złożyliśmy wiązankę kwiatów. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Zabytkowe pojazdy w Czchowie PDF Drukuj Email

4 maja 2019 r. czchowski rynek zapełnił się zabytkowymi pojazdami. Były jedno i wieloślady, które łączyło jedno – sędziwy wiek. Wszystkie jednak jeszcze rześkie i budzące podziw swą sprawnością. Druhowie z naszej jednostki mieli zaszczyt pomagać w organizacji ruchu i przejazdu tych prawdziwych już motoryzacyjnych unikatów. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Więcej…
 
3 Maja – Święto Konstytucji PDF Drukuj Email

W obchodach tego jakże ważnego dla naszego Narodu święta nie mogło zabraknąć i strażaków. Poczty sztandarowe jednostek OSP naszej gminy wraz z orkiestrą dętą OSP Złota uczestniczyły najpierw w uroczystej mszy, a po niej w akademii poświęconej temu wydarzeniu. Poniżej krótka fotorelacja z tej uroczystości.

Więcej…
 
Gminny Dzień Strażaka i 22 Bieg Floriański PDF Drukuj Email

1 maja 2019 roku obchodziliśmy Gminny Dzień Strażaka, tradycyjnie połączony z dwudziestym drugim już Biegiem Floriańskim. Tegoroczne obchody oraz sam bieg, odbywały się na terenie kąpieliska Chorwacja w Jurkowie. Zarówno pogoda jak i uczestnicy biegu wyjątkowo tego roku dopisali, a i – co oczywiste – dopisali też strażacy ze wszystkich jednostek OSP naszej gminy. Uroczystość uświetniła obecność władz samorządowych, z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a także z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku  mł. bryg. Piotr Słowiak oraz Wice Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzesku st. bryg. w stanie spoczynku Dariusz Pęcak. Były życzenia z okazji naszego święta, listy gratulacyjne, był posiłek oraz medale i dyplomy dla uczestników Biegu. Była też świetna atmosfera, oraz zabawa ze wspólnego świętowania. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.