Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
276
923
673

+250

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 153 616
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email

Za nami Wielkanocne Święta, w których mieliśmy swój udział także jako strażacy. Jak w każdej rodzinie, a śmiało można tak nazwać także członków naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, zaczęliśmy od solidnego sprzątania. Zarówno wnętrza budynku Domu Strażaka jak i jego otoczenia. Później czyszczenie na błysk umundurowania, hełmów i halabard, a następnie honorowa warta przy Grobie Chrystusa i udział w uroczystej rezurekcji. Jak to wszystko wyglądało tego roku, obrazuje poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy Firmie PIXEL za ufundowanie naszej jednostce tabliczek imiennych na szafki mundurowe.

 
Droga Krzyżowa PDF Drukuj Email

W ostatni dzień marca 2017 roku, na ulicach Czchowa odprawiona została Droga Krzyżowa. Sprawnym i bezpiecznym przejściem uczestników nabożeństwa oraz kierowaniem ruchem drogowym podczas Drogi Krzyżowej, zajęli się druhowie z naszej jednostki. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia, zrealizowany przez Tomka Kozdroja

Więcej…
 
Turniej Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj Email

Miło nam zakomunikować, że nasz druh Julian Baran, zdobył w kategorii „Młodzież szkół ponadgimnazjalnych”, pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich.

Julek Baran jest młodym strażakiem, uczy się jeszcze, a co ciekawe, dzień w którym odniósł sukces w Turnieju, był drugim dniem Jego uczestnictwa w kursie strażaków ratowników, po którego ukończeniu stanie się pełnoprawnym strażakiem i będzie mógł uczestniczyć we wszelkich, prowadzonych przez swoją jednostkę, akcjach ratowniczych.

Więcej…
 
Nie wypalaj PDF Drukuj Email

 
Walne Zebranie Sprawozdawcze PDF Drukuj Email

7 stycznia 2017 roku odbyło się w naszej jednostce Walne Zebranie Sprawozdawcze, podczas którego podsumowaliśmy wszystkie aspekty działania naszej OSP, wytyczyliśmy kierunki i plany na 2017 rok, oraz udzieliliśmy Zarządowi absolutorium. W zebraniu, oprócz członków naszej jednostki, uczestniczyli: Komendant Powiatowy PSP w Brzesku st. bryg. Piotr Strojny, Komendant Gminny ZOSP RP dh Piotr Musiał, oraz Gminny Komendant Ochrony Przeciwpożarowej dh Stanisław Obal. Poniżej fotoreportaż z zebrania, a fotografował dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.