Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1068
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 336
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
„Prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku” PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie jest Beneficjentem operacji pn. „Prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku” mającej na celu zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku, będącego obiektem dziedzictwa kulturowego.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przewidywane wyniki operacji: w wyniku realizacji operacji kapliczka św. Jana Nepomucena w Czchowie zostanie poddana pracom konserwatorskim i restauratorskim.

 
Kontrola gotowości operacyjnej PDF Drukuj Email

11 czerwca 2021 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej w Brzesku, w osobach: st. Bryg. Andrzej Kufta z-ca Komendanta Powiatowego, bryg. Wojciech Podleś naczelnik wydziału operacyjnego, ml. Kpt Wojciech Cetnarowski dyżurny operacyjny, przeprowadzili w naszej jednostce kontrolę gotowości operacyjnej. Nasi druhowie wykonywali w ramach tej kontroli założenie: pożar w budynku wielokondygnacyjnym. Wszystkie wykonywane w ramach czynności były skrupulatnie przez kontrolujących obserwowane i oceniane. Ogólna ocena kontroli – bardzo dobry. Poniżej kilka zdjęć z kontroli.

Więcej…
 
Pogrzeb ks. Józefa Pamuły PDF Drukuj Email

Zmarł ks. Józef Pamuła, były wieloletni proboszcz parafii Czchów. Pogrzeb księdza Józefa odbył się w niedzielę 6 czerwca 2021 r. w Czchowie, w którym udział wzięła rzesza wiernych z czchowskiej i innych parafii, a także kapłani i siostry zakonne z biskupem Andrzejem Jeżem na czele. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyły także poczty sztandarowe z wszystkich jednostek OSP gminy Czchów oraz przedstawiciele OSP Wokowice – rodzinnej miejscowości zmarłego. Poniżej fotorelacja z uroczystości.

 

Więcej…
 
XXIII Bieg Floriański – 2021 PDF Drukuj Email

Tegoroczny Bieg Floriański, z powodu pandemii, odbywał się w innej, zmienionej formie. Poszczególni uczestnicy, którzy zadeklarowali w nim udział, mieli za zadanie indywidualnie przebiec dystans 2 kilometrów lub przejść 4 kilometry. Za pomocą odpowiednich aplikacji należało udokumentować odbycie biegu i przesłać zdjęcia lub screen’y do organizatora.  Druhowie naszej jednostki podjęli wyzwanie i 3 maja taki bieg odbyli, co poniżej fotograficznie dokumentujemy.

 

Więcej…
 
XXIII Bieg Floriański PDF Drukuj Email

 
Wesele, wesele… PDF Drukuj Email

W minionym tygodniu, w związek małżeński wstąpił nasz kolega, dh Marcin. Zgodnie z tradycją, trzeba było zrobić mu bramę weselną i takową zrobiliśmy w czasie gdy jechał do swej przyszłej małżonki. Były strażackie samochody, migające światła i dźwięki syren strażackich pojazdów. Była też odgrywka i tradycyjny poczęstunek od Pana Młodego. Poniżej filmik z tego wydarzenia.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.