Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1095
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 364
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Boże Ciało 2022 PDF Drukuj Email

Po spowodowanej pandemią dwuletniej przerwie, znowu jako strażacy braliśmy udział w honorowej asyście podczas tradycyjnej, uroczystej procesji do czterech ołtarzy. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Odwiedziny na remizie PDF Drukuj Email

W ramach tygodnia ochrony przeciwpożarowej, 10 maja 2022 roku odwiedziła nas - wraz z opiekunami - grupa młodzieży Zespołu Szkół Średnich w Czchowie. Młodzież zapoznała się ze sprzętem i wyposażeniem współczesnych jednostek OSP, wysłuchała też pogadanki na temat szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa. Poniżej fotorelacja z tej wizyty.

Więcej…
 
Strażackie święto PDF Drukuj Email

W dzień św. Floriana strażacy obchodzą swoje święto. Świętowaliśmy i my, a wraz z nami także dzieci i młodzież miejscowej szkoły podstawowej i przedszkola. Zawsze mili dla nas goście, prawie cały dzień, tłumnie odwiedzali naszą strażnicę, składając druhom życzenia, wręczając kwiaty i okolicznościowe laurki. Dziękujemy! Wieczorem uczestniczyliśmy w mszy za strażaków, a po niej złożyliśmy wiązankę kwiatów pod pomnikiem naszego patrona - św. Floriana. Poniżej fotoreportaż z tych wydarzeń.

Więcej…
 
Pomagamy! PDF Drukuj Email

W niedzielę 27 lutego 2022 r. nasza OSP dołączyła do zorganizowanej przez Państwową Straż Pożarną zbiórki sprzętu przeznaczonego dla strażaków z walczącej Ukrainy. Dołożyliśmy tym samym i naszą skromną cegiełkę do ogromnego wsparcia ludzi będących obecnie w naprawdę wyjątkowej sytuacji.

 

 
Szczęśliwego 2022 Roku PDF Drukuj Email

 

 

 
Cześć Ich Pamięci! PDF Drukuj Email

2 grudnia 2021 r. w godzinach porannych, w miejscowości Czernikowo woj. kujawsko-pomorskie, podczas wyjazdu do akcji ratowniczej zginęło dwoje druhów z OSP Czernikowo. Stracili życie niosąc pomoc innym.

Cześć ich pamięci!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.