Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1168
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 437
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Zaginął telefon redakcyjny

W dniu 26. Sierpnia 2010 r. w Urzędzie Gminy Czchów zginął telefon LG GB220.
Jest on własnością Redakcji „Czasu Czchowa” i zawiera dużo ważnych i czytelnych tylko dla redakcji kontaktów
Uczciwego znalazcę prosimy o oddanie telefonu lub przesłanie go pocztą na adres:
Redakcja Czasu Czchowa Rynek 10 32-860 Czchów
Wszelkie informacje pod numerem tel. 14 6621732, lub na
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Redaktor Czasu Czchowa oraz Sekretarz Zarządu OSP Czchów - Joanna Dębiec

 
Tarpan odchodzi na emeryturę PDF Drukuj Email

Wszystko wskazuje na to, że nasz poczciwy, acz mocno wysłużony Tarpan wkrótce doczeka się zasłużonej emerytury. 10 sierpnia 2010 roku Burmistrz Czchowa, osobiście sfinalizował zakup następcy, tego zupełnie zużytego już w służbie, samochodu terenowego.
Kupiony pojazd to czteroletnia Santana. Bardzo mocne auto, zbudowane na bazie Land Rovera, z napędem na cztery koła i wysokoprężnym silnikiem o pojemności 2,8 litra, wymagający jeszcze pewnych drobnych robót przystosowawczych: oznakowania, zamontowania sygnałów świetlnych i dźwiękowych, radiostacji, wciągarki itp.
Znając z doświadczenia problemy z wyposażaniem – szczególnie w samochody – jednostek OSP, szukaliśmy pojazdu trwałego i silnego, takiego co przez długi czas bezawaryjnie będzie mógł służyć strażakom, a wraz z nimi społeczeństwu. Taki też znaleźliśmy.
Po akceptacji burmistrza i załatwieniu licznych niezbędnych formalności, 10 sierpnia wybraliśmy się pod Warszawę, aby interesujące nas auto dokładnie obejrzeć i po uzyskaniu przez niego pozytywnej oceny – przyprowadzić.
Jak wyglądały oględziny, z jaką wnikliwością i poświęceniem sprawdzano pojazd, a także sam moment podpisania umowy kupna oraz powrotną jazdę – przedstawiają poniższe zdjęcia.

Więcej…
 
Strażacy na Dniach Czchowa. PDF Drukuj Email

Dni Czchowa bez strażaków? Rzecz nie do pomyślenia! Także i w tym roku bez naszych druhów, wspomaganych przez kolegów z OSP Biskupice Melsztyńskie, znacznie trudniej byłoby organizacyjnie przeprowadzić tę dwudniową uroczystość naszego miasta. Kierowanie ruchem, wskazywanie miejsc parkingowych, dbanie o sprawny wjazd i wyjazd, bezpieczne przeprowadzanie pieszych przez bardzo ruchliwą drogę K-75 – to właśnie nasze zadania. I choć pod bokiem było wiele atrakcji, to strażacy - nie bacząc na pogodę czy zmęczenie - dzielnie trwali na swych stanowiskach, czasem tylko zerkając na co ładniejsze uczestniczki zabawy.

 

Czchów dnia 26.07.2010 r

Więcej…
 
Strażacy ochotnicy też jazzują. PDF Drukuj Email

10 i 11 lipca 2010 roku – tradycyjnie już – odbył się w Czchowie Festiwal Jazzowy, na którym, też tradycyjnie, nie mogło zabraknąć naszych druhów. Wprawdzie nie na estradzie byliśmy obecni, ale kierowanie ruchem, ustawianie pojazdów na parkingu i inne porządkowe sprawy, to już była nasza domena.
Poniżej kilka fotograficznych dokumentów z naszej tam obecności.


Czchów 15 lipca 2010 r.

Więcej…
 
Witamy na naszej nowej stronie PDF Drukuj Email

Wszystkich odwiedzających naszą "starą" stronę, zapraszamy do kontynuowania odwiedzin na obecnej. Zmieniliśmy szatę graficzną, domenę (www.ospczchow.pl - bez kropki po osp) i - mamy nadzieję - jej funkcjonalność. Postaramy się aby wszelkie informacje dotyczące naszej jednostki oraz zdjęcia z akcji ratowniczych ukazywały się bez zbędnej zwłoki. Prosimy o wybaczenie wszelkich niedociągnięć, ciągle pracujemy nad opanowaniem, bardzo trudnej, sztuki edytorskiej stron internetowych. Zachęcamy też wszystkich do przesyłania nam uwag dotyczących strony - co chcielibyście zmienić, co dodać, jak najciekawiej dla Was redagować ten nasz mały, informacyjny serwis.

Czchów 13.07.2010 r

 
« pierwszapoprzednia51następnaostatnia »

Strona 51 z 51


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.