Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
344
905
2442

-1537

Wszystkich odwiedzin
Od początku 4 256 690
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ćwiczenia strażackie – „Leśnik 2024” PDF Drukuj Email

3 lipca 2024 roku, na terenie lasów państwowych w miejscowości Bielcza, odbyły się ćwiczenia pożarnicze pod kryptonimem „Leśnik 2024”, w których wzięli udział strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy powiatu brzeskiego. W ćwiczeniach udział wzięli także policjanci oraz pracownicy Lasów Państwowych. Założeniem działań był pożar sektora lasu i związane z tym doskonalenie działań ratowniczo gaśniczych w kompleksach leśnych. Ćwiczenia obserwowali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie oraz Starostwa Powiatowego w Brzesku. Poniżej fotorelacja z ćwiczeń.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.