Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1184
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 453
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zawody w zakresie udzielania pierwszej pomocy PDF Drukuj Email

28 października 2023 r. na terenie gminy Czchów odbyły się Zawody Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej i Służb Współdziałających z Terenu Powiatu Brzeskiego w Zakresie Udzielania Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W zawodach brało udział 21 drużyn strażackich i jedna policyjna, a przeprowadzono je w czterech różnych miejscach naszej gminy: w remizie OSP Czchów, remizie OSP Tworkowa, kąpielisku Chorwacja oraz na dziedzińcu czchowskiej Baszty. Podsumowanie zawodów odbyło się w remizie OSP Jurków w obecności członków startujących drużyn oraz Starosty Brzeskiego, Burmistrza Czchowa oraz kierownictwa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Poniżej fotorelacja z zawodów.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.