Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1153
1275
1251

+24

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 660 422
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze – 2023 PDF Drukuj Email

3 września 2023 r. na stadionie Tymon Tymowa odbyły się doroczne gminne zmagania strażaków ochotników gminy Czchów. W zawodach wzięły udział drużyny wszystkich jednostek OSP z naszego terenu, a OSP Tymowa dodatkowo wystawiła drużynę młodzieżową. Rywalizacja odbywała się w dwóch konkurencjach: sztafety pożarniczej i ćwiczenia bojowego. Po zaciętym zmaganiu, zwyciężyli nasi druhowie, czyli drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Czchowa. Poniżej fotorelacja z zawodów oraz krótki filmik z ćwiczenia bojowego.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.