Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
430
713
658

+55

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 326 713
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne zebranie 2019 r. PDF Drukuj Email

19 stycznia 2019 roku odbyło się - wyjątkowo, na zaproszenie burmistrza Czchowa, w Leśniczówce na Trawnikach - Walne Zebranie Sprawozdawcze naszej jednostki. Przedstawione na nim zostały sprawozdania Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Skarbnika sumujące zadania realizowane w zeszłym roku.  Podjęto też uchwałę udzielająca Zarządowi absolutorium za okres sprawozdawczy. W ostrej i burzliwej dyskusji, poruszano głównie sprawę pilnego pozyskania dla OSP Czchów samochodu gaśniczego oraz – zdaniem dyskutantów - bardzo nagannego i lekceważącego podejścia do tego problemu przez Komendę Powiatową PSP w Brzesku. Poniżej fotoreportaż z zebrania.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.