Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1066
1263
1288

-25

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 219 798
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XX Bieg Floriański PDF Drukuj Email

W sobotę 29 kwietnia odbył się kolejny, jubileuszowy już bo XX-ty, Bieg Floriański. Tego roku połączono go z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. Zarówno zmagania sportowe jak i uroczysta zbiórka strażackich pododdziałów odbyły się na czchowskim rynku i przyległych doń ulicach. Było sportowo, galowo i ciekawie. We współpracy z Firmą Auto Zelek zorganizowano pokazy ratownictwa drogowego – dziękujemy! Była do wyboru, kiełbaska z grilla lub grochówka ze strażackiego kotła, było też uroczyste wręczenie medali i strażackich odznaczeń. Ci co w minioną sobotę odwiedzili nasz urokliwy czchowski rynek na pewno tego nie żałują. Poniżej fotoreportaż z imprezy. Zdjęcia: dh Tomek Kozdrój.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.